تبلیغات
درآمد قارچی با پرورش قارچ صدفی و دکمه ای در منزل استخدام روز - اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی وزارت صنایع و معادن

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی وزارت صنایع و معادن

یکشنبه 30 خرداد 1389  08:55 ق.ظ

نوع مطلب :آگهی های استخدام دولتی ،

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی وزارت صنایع و معادن اعلام شد

نتایج مرحله نخست رقابت داوطلبان آزمون استخدامی وزارت صنایع و معادن در دی ماه سال گذشته در مشاغل و استانهای 29گانه به غیر از استان تهران اعلام شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنایع و معادن، "ذبیح الله سلمانی" مدیر کل امور اداری وزارت صنایع و معادن ضمن اعلام این خبر، افزود: در مرحله نخست، اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت صنایع و معادن 3 برابر ظرفیت این آزمون بوده که مورد تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور است.
وی افزود: پس از این مرحله درچهارچوب قوانین ومقررات ابلاغی از پذیرفته شدگان آزمون کتبی طبق برنامه زمان بندی شده قبلی به مصاحبه تخصصی و شغلی، گزینش و سایر مقررات که لازمه استخدام است، انجام می شود.
سلمانی در ادامه یادآور شد: همچنین نتایج مرحله نخست آزمون استخدامی ستاد اصلی وزارت صنایع و معادن و سازمان صنایع و معادن استان تهران بزودی در پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنایع ومعادن به اطلاع شرکت کنندگان می رسد.
کلیه شرکت کنندگان آزمون استخدامی وزارت صنایع ومعادن با ورود به سایت اینترنتی وزارت صنایع و معادن به آدرس
www.mim.gov.ir از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.


نوشته شده توسط: وحید | آخرین ویرایش:- | نظرات ()


118 كالا استخدام در فروتل